Felhőszakadás volt csütörtökön Szabadkán. Ilyenkor mindenki tudja, hogy a vasútállomásnál lévő felüljáró alatt nem lehet átmenni, mert megáll a víz.
Jó reggelt
A hétvégén nagytakarítás volt nálam. Mivel a kedvesem jelenleg külföldön dolgozik, egyedül lakom, így viszont rendetlenebb a ház, ritkább a porszívózás, a portörlés.
Egy újvidéki bevásárlóközpontban szólított le a minap egy Gillette-termékeket reklámozó „kislány”. Nem méltattam volna figyelemre, ha elmenőben nem üti meg fülem a klasszikus mondóka egyik foszlánya, azt találta ugyanis mondani, hogy: Macs 3.
Reggel felkelek, és unottan a munkába készülök. Megeszem a mézes kenyeremet, mellettem a legjobb barátom, várja, hátha ő is kap valamit.
Hogy is mondjam, rövid földi pályafutásom alatt mindig is egy „világcsávónak” tartottam magam, de rá kellett jönnöm, hogy ezt nem csak úgy eldönti az ember...
Persze, mindenki szeret utazni. Legalábbis arról beszélni, hogy milyen jó lenne sétálgatni a francia Riviérán, Róma utcáin, látni a sivatagot, látni a Dakota-házat, ahol John Lennon lakott a Central Park szomszédságában.

