Nagyon úgy tűnik, hogy a következő hónapokban kétszer is az urnák elé kell vonulnunk. Itthon a rettentően haladók olyannyira magabiztosak a dolgukban (ilyen macska mellett...
Jó reggelt
– Világító csirkét kaptam a hentesnél – állított be hozzám a szomszéd, majd nyomban el is mesélte a történetet.
Hurrá, örömujjongtam a minap, amikor közhírré tették, hogy már csak végszavazásra vár a magyar parlament által elfogadott törvény, amely licencvizsga és diplomahonosítás nélkül lehetővé teszi a kínai orvosoknak Magyarországon a praktizálást.Majd egy rádiós vitaműsorban hosszasan ecsetelték, hogy ez miért jó, és miért nem.
– Szerbiában nem létezik fitneszkultúra – jelentette ki Katona Ervin, világhírű strongman a múltkori beszélgetésünk folyamán.
Vannak emberek, akik akármihez is nyúlnak, bármibe is kezdenek, minden tönkremegy a kezük között. Még az elronthatatlan dolgok is, még azok is, amelyek bárki másnak játszi könnyedséggel sikerülnek.
A kislányom a napokban a Csipkerózsika rajzfilmet nézve megkérdezte, hogy a rossz tündért alakító Demóna miért gonosz? Meglepődten ránéztem, hogy bár még csupán három és fél éves, már megkülönbözteti a jót és a rosszat, de azért értelmetlenül áll előtte, hogy valaki miért lesz gonosz.

