Faluhelyre minden később ér oda. Később jött az áram, rádió, tévé, telefon, kábeltévé, de késett az internet is.
Jó reggelt
Közeledik a hideg tél, és mint valószínűleg sokan, én is már előre fázom. Ha hinni lehet egyes előrejelzéseknek, fagyos napok várnak ránk.
A Jó reggelt! a Magyar Szó egyik legrégebbi rovata, emlékszem, már gyermekkoromban is többször olvastam, amikor még a szüleim vásárolták az újságot.
Nevezhetem kutyaguminak, kutyapiszoknak, kutyakakinak, de azt, amit a szomszéd kutyája napokon át és folyamatosan a kapunk elé helyez, az egyszerűen kutyaszar. Méghozzá akkora, hogy én is néha megirigylem.
Egy pedagógus ismerősöm mesélte a minap, hogy 800 méteres futóversenyt szerveztek az óbecsei középiskolásoknak. Aki részt vett ezen az embert próbáló és „önkéntes” eseményen, délután igazoltan lóghatott az iskolából.
A bolt polcaira új tusfürdőket sorakoztattak. De nem ám eper-, barack- vagy mentaillatút!

