2021. október 20., szerda

Sport/Kosárlabda

Vége a felkészülésnek

Befejeződött a tengerentúli profi kosárlabdaliga (NBA) kéthetes bemelegítő időszaka, a gárdák szombat hajnalban lejátszották utolsó felkészülési meccseiket.

Pokuševski a második Denver elleni meccsen villogott

Szerbek főszerepben

Két nap alatt kétszer játszott egymással melegítő mérkőzést Oklahomában a hazai Thunder és a Denver az NBA előszezonjában.

Kellett a nagy hajrá

Fontos győzelmet aratott az Euroliga 3. fordulójában a Crvena zvezda, amely a Žalgiris feletti diadallal (73:61) pozitívra alakította mérlegét (2/1).

Az Efes győztes helyzetből vérzett el Franciaországban (Fotó: Basket Europe)

Micićék nagy leolvadása

Dupla fordulót rendeznek a héten az Euroligában, a harmadik kör keddi játéknapján az Asvel hajtotta végre a legnagyobb meglepetést.

A Zvezda első veresége

Borzalmas első félidőt produkált a boszniai Laktašiban a C. zvezda, amely 44:22-re állt az Igokea otthonában egy félidő után.

Nate Wolters három triplát vágott be fontos pillanatokban (Fotó: Eurohoops)

Működött a Zvezda-védelem

Az első kör magyarázható isztambuli veresége után javított az Euroligában a Crvena zvezda, amely a papírformát borítva, végig vezetve diadalmaskodott Tel-Avivban a Makkabi ellen.

Felemás magyar rajt

Megkezdődött a legrangosabb európai női kosárlabdatorna, az Euroliga, amelyben immár két magyar együttes szerepelhet, hiszen a bajnok Sopron mellett a Szekszárd is kiharcolta a részvétel jogát a...