Napilapunk születésnapját az idén is megünnepeljük. Alkalmi összejövetelünket nyugdíjasainknak Újvidéken, a Magyar Szó székházának negyedik emeleti tanácstermében 2008. december 23-án 13 órai kezdettel tartjuk.
Kérem, hogy jelenlétével tisztelje meg szerény rendezvényünket!