A budiszavai Petőfi Sándor ME szombaton, december 20-án este 18 órai kezdettel Karácsonyi műsort szervez a kör nagytermében. fellépnek az egyesület tagjai: a szavalók, az énekesek, a kiskórus, a zenészek, a táncosok, a vegyes kórus, valamint az újvidéki Kapisztrán kórus. A műsort ünnephez illő jelenet is gazdagítja. Mindenkit szeretettel várnak.



