2026. június 22., hétfő

Megkezdődött a selyemfestő tanfolyam

Petőfi Sándor MME

Kedden este az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesületben megkezdődött a selyemfestő tanfolyam. Az első összejövetelre szép számban jöttek össze az érdeklődők, az előadó Molnár Tünde, aki már több éve műveli ezt a művészeti ágat. Ismertette a selyemfestéshez szükséges kellékeket, kereteket, a selymek fajtáit, a festékeket stb. Az ingyenes tanfolyam minden kedden és csütörtökön este fél hétkor kezdődik az egyesület második emeleti termében, a számítások szerint jövő év január közepéig tart.

Magyar ember Magyar Szót érdemel