Az Adventista Egyház, az Újvidéki Diáksegélyező Egyesület javára karácsonyi, jótékonysági hangversenyt szervez december 20-án. Hasonló, azonos célú rendezvény szervezése nagyböjt és advent idején az utóbbi években rendszeressé vált a tartományi székvárosban. Ezúttal ismét Ördög Róbert, az egyház helyi lelkésze szervezi szinte az egész családja bevonásával. Az ideinek az lesz a különlegessége, feltéve, hogy ha addigra elkészül az új épület – hivatalos nevén az Adventista Egyház Közösségi Háza – megfelelő terme a Cirill és Metód utca 19. alatt, hogy ebben az esetben a hangverseny egyben teremavató is lesz. A részletes műsort később teszi közzé a szervező.



