Az újvidéki Petőfi Sándor MME keretén belül működő PEART képzőművészeti szakcsoport selyemfestő tanfolyamot szervez. Els ő találkozás ma, december 9-én az egyesület második emeleti termében 18.30 órai kezdettel. Tanfolyamvezető Molnár Tünde. A belépés díjtalan. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.