Újvidéken a 19. B. Szabó György Emléknapok keretében szerdán de. 11 órakor a Futaki úti temetőben elhelyezik a B. Szabó György Emlékbizottság koszorúját. Közéletünk 1964-ben elhunyt egyéniségére emlékeznek. Beszédet mgr. Tóth Glemba Klára, az emlékbizottság elnöke mond. Ezt követően a nagybecskereki Sonja Marinković Általános Iskola önképzőkörének tagjai, illetve a Petőfi Sándor ME szavalói tisztelegnek műsorukkal Nagybecskerek szülöttének emléke előtt.



