Csütörtökön délután megkezdődött a Dombos Fest zenei része Kishegyesen. A Hegyalja utca ismét megtelt emberekkel, árusokkal. A fesztivált hivatalosan a Malter – Vajdasági Magyar Alternatív Fórum tagjai nyitották meg. Beszédükben kritikát fogalmaztak meg a vajdasági közélet és politika irányába, valamint méltatták a Dombos életérzést.
A Malter megnyitja a fesztivált/Lakatos János felvétele
A megnyitót követően Kövér Béla Bábszínház produkciója a legkisebbek tetszését nyerte el, majd a nagy színpad fő fellépője, Szarka Tamás Otthon vagyunk című koncertje a felnőtt közönségét. Az est során fellépett még A. Kovács és Cigánykaraván, valamint Koszika & The HotShots.
Nyitókép: Lakatos János felvétele



