2026. június 26., péntek

Rosszullét miatt halt meg egy sofőr Ruma és Jarak között

Autóvezetés közben életét vesztette pénteken egy férfi Ruma és Jarak között – erősítette meg a mitrovicai rendőrség a Beta hírügynökségnek.

A helyi sajtó első információi szerint a sofőr vezetés közben rosszul lett, elvesztette uralmát a jármű felett, amely ezt követően letért az útról. A rendőrség közölte, hogy a férfi nem közlekedési balesetben vesztette életét; az orvosok már csak a halál beálltát tudták megállapítani.

Az esetről az illetékes ügyészséget is értesítették.

Magyar ember Magyar Szót érdemel