Danijel Apostolovićtyal, Szerbia európai uniós missziójának vezetőjével, Szerbia európai uniós főtárgyalójával, majd Nikola Vučurevićtyel, a Vajdasági Iroda vezetőjével egyeztetett dr. Pásztor Bálint, a Vajdasági Magyar Szövetség elnöke Brüsszelben.
– Két találkozó, azonos cél: Szerbia európai útján Vajdaság és a vajdasági magyar közösség érdekei is érvényesüljenek – írta a pártelnök a közösségi médiában.
– A feladatunk változatlan: összekötni Vajdaságot és Szerbiát Budapesttel és Brüsszellel. Partnereket keresünk, ügyeket viszünk előre, és minden szinten a vajdasági magyar emberekért dolgozunk – szögezte le.
Nyitókép: Dr. Pásztor Bálint Facebook-oldala



