ap.

2019. április 20., 09:45

Kommentek száma 0  A cikkhez tartozik képgaléria  Megjelent nyomtatásban

DeRozanék belejöttek, ebből nem lesz könnyű denveri továbbjutás…

Az NBA idei nyugati mezőnyének színvonalát tekintve sejteni lehetett, hogy Nikola Jokićéknak nem lesz könnyű dolguk már a playoff 1. fordulójában sem. A Nuggets az alapszakaszban hetedik San Antonióval a főcsoport-negyeddöntő harmadik (első texasi) meccsén sem bírt el (118:108), így a Spurs 2:1-es vezetésre tett szert a négy győzelemig tartó sorozatban. A hazaiaknál a fiatal Derrick White 36 pontot berámolva vitte a prímet, a Denvernél a zombori volt a legjobb (22-8-7).

A címvédő Golden State Durant 38 pontjával idegenben ütötte ki a Clipperst, és ismét előnyben van (2:1). Keleten Marjanović 14 pontot tett hozzá a Philadelphia brooklyni győzelméhez, amivel a 76ers is átvette a vezetést.

Az Euroliga negyeddöntőjében a csütörtök este a meglepetéseké volt, hiszen az alapszakaszgyőztes Fenerbahçe és a második CSZKA is hazai parketten kapott ki a rájátszást épphogy elcsípő Žalgiristől, illetve a Baskoniától (mindkét párharc döntetlenre áll).

Mielőtt hozzászólna a cikkhez, kérjük olvassa el a moderálási alapelvet!