A szabadkai rendőrség közölte, hogy munkatársai intenzív nyomozás eredményeként felderítették egy súlyos lopás körülményeit, és őrizetbe vették a szabadkai B. V.-t (1983), akit a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak.
A gyanú szerint a férfi tegnap Szabadkán, miközben festési munkálatokat végzett egy 72 éves nő házában, 11,5 millió dinár értékű ékszert tulajdonított el.
A rendőrség az ellopott ékszerek egy részét megtalálta a gyanúsítottnál, és azokat visszaszolgáltatják a tulajdonosnak.
B. V.-t 48 órás őrizetbe helyezték, ezt követően büntetőfeljelentéssel együtt a Szabadkai Alapfokú Ügyészség elé állítják.
Nyitókép: Pixabay



