2024. május 18., szombat

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
4.55 és 9.00, M4 Sport, Sportklub 1: Formula–1, Kínai Nagydíj, sprintfutam és időmérő. 10.00, Arena Sport 1 és 17.00, Arena Sport 3: rali-vb, Horvát Rali, 1. és 2. szakasz.

ATLÉTIKA
13.00, M4 Sport+: Gyémánt Liga, Hsziamen.

KÉZILABDA
13.45, Sport 1: Ferencváros–Olimpiakosz (férfi Európa-kupa).

KOSÁRLABDA
21.30, Sport 1: Minnesota–Phoenix (NBA).

LABDARÚGÁS
Angol bajnokság: Luton–Brentford (16.00, Spíler 1, Arena Premium 3), Sheffield–Burnley (16.00, Arena Sport 1), Wolves–Arsenal (20.30, Arena 4, Arena Premium 2). Francia bajnokság: Nantes–Rennes (17.00, Arena Sport 5), Lens–Clermont (21.00, Arena Sport 2). Magyar bajnokság: Puskás Akadémia–Paks (14.30, M4 Sport), FTC–Kisvárda (17.00, M4 Sport), Diósgyőr–Debrecen (19.30, M4 Sport). Olasz bajnokság: Empoli–Napoli (18.00, Sport 2, Arena Premium 3), Verona–Udinese (20.45, Sport 2, Arena Premium 3). Német bajnokság: Heidenheim–Leipzig (15.30, Arena 4, Sportklub 4), Berlin–Bayern (18.30, Arena 4, Sportklub 3). Spanyol bajnokság: Celta–Las Palmas (14.00, Spíler 2, Arena Premium 2), Rayo Vallecano–Osasuna (16.15, Spíler 2, Arena Premium 2), Valencia–Betis (18.30, Spíler 2, Arena Premium 2), Girona–Cádiz (21.00, Spíler 2, Arena Premium 1). Szuperliga: Radnički 1923–Čukarički (14.00, Arena Sport 1), TSC–Vojvodina (15.00, Arena Premium 1), Crvena zvezda–Partizan (18.00, Arena Premium 1). 18.10, Spíler 1, Sportklub 1: Manchester City–Chelsea (FA-kupa).

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45, Eurosport 1: világbajnokság, 1. forduló.

TENISZ
12.00, Sportklub 2: WTA-torna, Stuttgart. 13.30, Sportklub 2: ATP-torna, Barcelona.

VASÁRNAP

AUTÓSPORT
8.30 és 13.00, Arena Sport 1: rali-vb, Horvát Rali 3. és 4. szakasz. 9.00, M4 Sport: Formula–1, Kínai Nagydíj, futam.

KERÉKPÁROZÁS
10.30, Eurosport 1: török körverseny, 1. szakasz. 12.30, Eurosport 1: Liège–Bastogne–Liège, férfiak. 16.55, Eurosport 1: Liège–Bastogne–Liège, nők.

KOSÁRLABDA
NBA: Denver–LA Lakers (2.30, Arena Premium 1), LA Clippers–Dallas (21.30, Sport 1, Arena Premium 2).

LABDARÚGÁS
Angol bajnokság: Everton–Nottingham (14.30, Spíler 1, Arena Premium 2), Crystal Palace–West Ham (16.00, Arena Premium 1), Aston Villa–Bournemouth (16.00, Arena Premium 3), Fulham–Liverpool (17.30, Spíler 2, Arena Premium 2). Francia bajnokság: Lille–Strasbourg (15.00, Arena Sport 5), Reims–Montpellier (15.00, Arena Sport 6), Le Havre–Metz (15.00, Arena Sport 8), Brest–Monaco (17.00, Arena Sport 1), Toulouse–Marseille (19.00, Arena Sport 1), PSG–Lyon (21.00, Arena Sport 1). Magyar bajnokság: Kecskemét–Mezőkövesd (14.00, M4 Sport+), Fehérvár–Zalaegerszeg (16.00, M4 Sport), Újpest–MTK (18.30, M4 Sport). Német bajnokság: Werder–Stuttgart (15.30, Arena 4, Sportklub 3), Borussia (D)–Leverkusen (17.30, Arena 4, Sportklub 3), Freiburg–Mainz (19.30, Arena 4, Sportklub 3). Olasz bajnokság: Sassuolo–Lecce (12.30, Arena Premium 2), Torino–Frosinone (15.00, Sport 2, Arena Sport 1), Salernitana–Fiorentina (18.00, Sport, Arena Sport 4), Monza–Atalanta (20.45, Sport 2, Arena Sport 3). Spanyol bajnokság: Getafe–Real Sociedad (14.00, Spíler 2, Arena Premium 1), Almería–Villareal (16.15, Arena Sport 3), Alavés–Atlético (18.30, Spíler 1, Arena Premium 3), Real Madrid–Barcelona (21.00, Spíler 2, Arena Premium 1). Szuperliga: Spartacus–Javor (16.00, Arena Sport 4), Novi Pazar–Voždovac (20.00, Arena Sport 2), Radnički (N)–Radnik (20.00, Arena Sport 10). 16.25, Spíler 1, Sportklub 1: Manchester United–Coventry City (FA-kupa).

MOTORSPORT
0.00 és 14.00, Eurosport 2: Le Mans-i 24 órás verseny.

SZNÚKER
19.45, Eurosport 1: világbajnokság, 1. forduló.

TENISZ
13.30, Sportklub 2: ATP-torna, München. 16.00, Sportklub 2: ATP-torna, Barcelona.

Nyitókép: pexels.com