Az Európai Bizottság fő épületében találkozott a Vajdasági Magyar Szövetség vezetője Várhelyivel, a bizottság egészségügyért és állatjólétért felelős biztosával – tette közzé az elnök facebook oldalán. Mint írja, 2019 és 2024 között bővítésért felelős uniós biztosként sokat tett azért, hogy a nyugat-balkáni országok, köztük Szerbia is közelebb kerüljenek az Európai Unióhoz.
Nyitókép: Dr. Pásztor Bálint Facebook-oldala



