A Szép Vajdaság fotópályázatunk 23. fordulójában A legszebb tablókép címért vajdasági általános és középiskolák 53 végzős diákja versengett. A szavazás mellett olvasóink a szelvények beküldésével nyereményjátékban is részt vehettek.
A szelvényes szavazáshoz 2026. június 8-a és június 12-e között napilapunkban naponta egy-egy szavazószelvény jelent meg. A kitöltött szelvényeket legkésőbb június 18-áig kellett eljuttatni szerkesztőségünk postacímére.
A beérkezett szelvények közül Diósi Árpád főszerkesztő-helyettes és Zabos Kasziba Angéla újságíró sorsolta ki a szerencsés nyertest.
A Papuli étterem jóvoltából felajánlott 5000 dinár értékű, két személyre szóló ajándékutalvány nyertese:
Patyik Éva – Törökkanizsa
A nyertessel munkatársaink felveszik a kapcsolatot.
Gratulálunk!
Nyitókép: Dávid Csilla felvétele



