2026. június 26., péntek

Belgrádban több helyen is lekapcsolják a díszkivilágítást

A kormány szombati ülésén elfogadta azt a határozatot, miszerint mindenhol lekapcsolják a díszkivilágítást, ahol az nem szükséges – olvasható az N1 hírportálon.

A tervek szerint már ma este sem gyúlnak fel a fények a köztársasági parlament épületénél, a pénzügyminisztériumnál és az elnöki hivatalnál. A szerb kormány szerint mindez racionális és felelősségteljes cselekedet az energiaválság időszakában.

Magyar ember Magyar Szót érdemel