2025. október 14., kedd

Szerdán indul a távfűtés Zentán

Fokozatosan kapcsolják rá a fogyasztókat

A zentai Elgas közvállalat arról értesíti a lakosságot, hogy október 15-től, szerdától fokozatosan helyezik üzembe a távfűtési rendszert.

A szerkesztőségünkbe eljuttatott közlemény szerint a korszerűsített hálózatra való átállásnál a hálózatot nyomás alatt kell beállítaniuk és tesztelniük. Azt írják, hogy ebben az átállási időszakban hárítják el azokat a felmerülő hibákat, amelyek a rendszer terhelése során jelentkezhetnek, ilyenkor állítják be az alállomások működését és ilyenkor végzik el a rendszer kiegyensúlyozását is a stabil is biztonságos hőellátás érdekében.

A közvállalat előre is köszöni a felhasználók türelmét és megértését.

A közlemény szerint az Elgas munkacsoporjai folyamatosan a terepen tartózkodnak annak érdekében, hogy minden fogyasztónal minél előbb meginduljon a távfűtés. 
További információ a 024-815223-as telefonszámon kapható, ugyanitt az esetleges hibákat is be lehet jelenteni. 

 

Magyar ember Magyar Szót érdemel

Nyitókép: Gergely Árpád felvétele