A délután folyamán az újvidéki Távfűtő Művek szóvivője kijelentette, hogy betüzelnek a Nyugati hőtelep kazánjaiba, és még a nap folyamán ismét melegek lesznek a radiátorok az Újtelepen, a Heréskertben és az Újvidéki Vásár körüli részen. A 021-es rádiónak azt nyilatkozta, hogy a közvállalat továbbra is megkapja a napi 320 ezer köbméter gázt, szakembereik felmérése szerint ez elegendő az említett városrészek felfűtésére és melegvíz-ellátására.
Az újvidéki egyéni gázfogyasztók is gáz nélkül maradtak, a legtöbb házban csak ezzel az energiahordozóval tüzelhetnek, így ennek hiányában kénytelenek lesznek árammal fűteni. A túlzott áramfogyasztás viszont a villamos rendszer összeomlásának veszélyét vonja maga után, az Elektrovojvodinából ismételten figyelmeztetik a polgárokat, hogy ésszerűen bánjanak az árammal!



