2026. június 22., hétfő

Villamos gázolt el egy kisfiút, egy fiatalembert pedig megkéseltek Belgrádban

A belgrádi mentőszolgálat az elmúlt éjszaka folyamán egy súlyos közúti balesetnél intézkedett, amely során egy villamos elgázolt egy kisfiút, valamint egy verekedéshez is riasztották őket, ahol egy fiatalembert késsel sebesítettek meg – tájékoztatta a mentőszolgálat hétfőn a Tanjug hírügynökséget.

A közúti baleset este 21 óra 20 perckor történt. A szerencsétlenségben egy kerékpárral közlekedő kisfiú súlyos sérüléseket szenvedett, miután elütötte a villamos. A súlyos állapotban lévő gyermeket a mentőszolgálat munkatársai a kórházba szállították.

Magyar ember Magyar Szót érdemel

Nyitókép: Illusztráció