Az újvidéki Petőfi Sándor MME január 21-én, vasárnap Teadélutánt szervez 17 órai kezdettel a művelődési ház nagytermében. A jó zenét a Nosztalgia együttes szolgáltatja. Belépődíj 150 dinár. Mindenkit szeretettel várunk.