Aleksandar Jovanović, a városi képviselő-testület elnöke kellemes karácsonyt kívánt mindazoknak a polgároknak, akik a Juliánus-naptár szerint ünnepelnek. Azt szeretné, ha a legnagyobb keresztény ünnep mindenkit szerettei körében, békében, megértésben és egymás közti toleranciában érne!