2026. június 22., hétfő

Évi közgyűlés az ÚDE-ben

Felhívjuk a tagság figyelmét, hogy december 4-én, csütörtökön, 15 óra 30 perces kezdettel Újvidéken a belvárosi Mária neve plébánia hittantermében rendes évi közgyűlését tartja az Újvidéki Diáksegélyező Egyesület. Kérjük a pártoló tagjainkat is, tiszteljenek meg bennünket a jelenlétükkel.

Magyar ember Magyar Szót érdemel