2026. június 23., kedd

Lebuktak a drogüzérek

RENDŐRSÉGI KRÓNIKA

Az újvidéki bűnügyi rendőrség letartóztatott egy kilenctagú bűnbandát. A 23 és 33 év közötti fiatalemberek kábítószerrel kereskedtek a város területén. A járeki Trivun J.-t, Darko B.-t, Velimir V.-t, Goran Ž.-t és Đuro Ž.-t, valamint az újvidéki Đorđe V.-t, a szécsányi Bojan D.-t, az eleméri Dragan G.-t és a belgrádi Gavro K.-t két különálló akció során vették őrizetbe, lakásaikban drogot, pénzt és három, a kábítószer mérésére szolgáló precíz mérleget találtak.

Magyar ember Magyar Szót érdemel