Vasárnap Temerinben ünnepélyes keretek között kilenc kisgyermeket (három fiú és hat leány) kereszteltek. Ahogyan ilyenkor szokás ft. Szungyi László esperes atya hálatelt szívvel mondott köszönetet a gyermekek szüleinek, hogy vállalták a gyermek áldást, és köszöntötte a gyermekek nagyszüleit, a népes rokonságot és a híveket, a szentmise résztvevőit. A keresztség szentségébenrészesült: Sági Evelin (Sándor és Fehér Melinda leánya), Lukács Kitti (József és Bús Erika leánya), Lévai Nóra (Csaba és Lukács Rózsa leánya), Fehér Adrián (Árpád és Papp Mónika fia), Csernyák Veronika (Krisztián és Varga Sz. Zsuzsanna leánya),Lulics Arnold (Roland és Polák Jadranka fia), Balogh Katta (Árpád és Nesztrov Marianna leánya), Pászti Norbert (Árpád és Zsadányi Timea fia) és Balázs Szandra (Béla és Samu Magdolna leánya). Képünkön a boldog szülők gyermekeikkel.



