Vasárnap hajnalban betörtek a bajmoki Szent Péter és Pál Katolikus templomba. A feltételezett elkövetők kegytárgyakat vittek el, valamint rongálás is történt. A betörés miatt elmaradt a hétvégére tervezett templombúcsú és a Dózsa-napok keretében tartott szentmise is. A rendőrség egyelőre nem adott ki hivatalos közleményt az esettel kapcsolatban.



