A szabadkai Spartacus férfi kosárlabdacsapata a következő idényben a FIBA Bajnokok Ligája csoportkörében szerepel, erősítette meg a sorozat hivatalos honlapja.
A szabadkai együttes a szerb bajnoki cím megszerzésével vívta ki a részvételi jogot.
A FIBA tájékoztatása szerint a következő idény csoportkörében 32 csapat indul, közülük 30 – köztük a Spartacus – közvetlenül jutott a főtáblára, míg a fennmaradó két helyért 24 együttes selejtezőt vív.
Nyitókép: Beta felvétele



