2026. június 25., csütörtök

A szabadkai Spartacus közvetlenül jutott a Bajnokok Ligája csoportkörébe

A szabadkai együttesnek nem kell selejtezőt játszania

A szabadkai Spartacus férfi kosárlabdacsapata a következő idényben a FIBA Bajnokok Ligája csoportkörében szerepel, erősítette meg a sorozat hivatalos honlapja.

A szabadkai együttes a szerb bajnoki cím megszerzésével vívta ki a részvételi jogot.

A FIBA tájékoztatása szerint a következő idény csoportkörében 32 csapat indul, közülük 30 – köztük a Spartacus – közvetlenül jutott a főtáblára, míg a fennmaradó két helyért 24 együttes selejtezőt vív.

Magyar ember Magyar Szót érdemel

Nyitókép: Beta felvétele