2024. április 27., szombat

Topolyai győzelem Szabadkán

A Szuperliga 26. fordulójában a TSC csapata 4:2 (2:0) arányú győzelmet aratott a szabadkai Spartak ŽK együttese ellen.

A TSC folytatta Topolyán kívüli veretlenségi sorozatát, ezzel pedig az egyedüli csapat a bajnokságban, amely idegenben nem talált legyőzőre.

A mérkőzés első félidejében Milan Radin és Aleksandar Ćirković szerzett kétgólos előnyt a topolyaiaknak. A szünetet követően Saša Jovanović 54. percben szerzett találatával tovább növelte a vendégek előnyét, azonban a 65. percre már 3:2-re felzárkózott a Spartak.

A hazaiak játékosát, Martinovićot egy szabálytalanságot követően a 67. percben kiállította a játékvezető, amit a vendégek ki is használtak.

Rendezték soraikat, majd Ćirković a 74. percben szerzett újabb találatával beállították a végeredményt.

Nyitókép: Majláth Béla felvétele