2024. május 9., csütörtök

Hazai pályán szenvedett vereséget a TSC

A Szuperliga 23. fordulójában ma a TSC hazai pályán 1:3 (0:1) arányban vereséget szenvedett a Crvena zvezda csapatától.

A piros-fehérek nagy lendülettel szálltak a mérkőzésbe és igyekeztek beszorítani a hazaiakat. A TSC szervezett védelmét sokáig nem tudták feltörni a vendégek, azonban a 34. percben egy hazai kezezést követően a VAR-szoba jelzésére a játékvezető tizenegyest ítélt, amit Kanga értékesített.

A szünetet követően a TSC sokkal támadóbb szellemben lépett pályára, aminek eredményeként egy jobb oldali szöglet után Miloš Pantović a hálóba bólintotta a labdát. A hazai öröm azonban csupán két percet tartott, amikor is Kanga beadását Bukari hét méterről a kapuba bombázta.

A végeredményt Hvang állította be a 83. percben, amikor magabiztosan értékesítette a megítélt tizenegyest. A topolyaiak huszonhárom forduló után 46 ponttal továbbra is őrzik harmadik helyüket a bajnoki tabellán. A TSC a következő fordulóban, csütörtökön a kruševaci Napredak csapatával küzd meg.

Nyitókép: Majláth Béla felvétele