Szabadka: Spartacus–Dunav 85:71 (20:19, 20:12, 30:18, 15:22)

Sétaerdei sportcsarnok, 150 néző, vezette: Glišić, Miloradović, Svrkota (Belgrád).

Spartacus: Jovanović 10, Hristov 14, S. Gazibegović, Nikolić 11, Pejić 12, Tanasković 13, Kojović 5, Laketa 4, Sladoje, V. Gazibegović 10, Barna 6.

Dunav: Nikolić 7, Cvetković, Dobrivojević, Kužeta, Nikolić, Majstorović 12, Mitrović 4, Zorčić 11, Vuković 10, Popović, Miljković 13, Klještan 14.

Hatodik győzelmét aratta a Spartacus, ezúttal a jó képességű Stari Banovci-i együttest verte nagy arányban Nenad Čanak csapata. A vendégek az első negyedben tudták csak megszorongatni a hazaiakat, a mérkőzés további részében megmutatkozott a két csapat közötti tudásbeli különbség. A negyedik negyedre 21 pontos (70:49) szabadkai előnnyel fordultak a csapatok, az utolsó tíz percben azonban a banovciaknak sikerült valamelyest faragniuk a tetemes hátrányból.

A többi eredmény: Dynamic–Versec 89:70, Metalac–Mladost 85:66, Borac–Beovuk 85:80, OKK Beograd–Tamiš 61:74, Zlatibor–Sloga 89:63, a Vojvodina–Radnički mérkőzésre lapzártánk után került sor. Az élcsoport: 1. Spartacus 12, 2. Dynamic 11, 3. Versec 11, 4. Metalac 10, 5. Zlatibor 10 ponttal stb.