2024. május 14., kedd

Vereséggel kezdte az évet a TSC

A Szerb Szuperliga 20. fordulójában a Novi Pazar együttese hazai pályán játszva 2:1 (0:0) arányú vereséget mért a TSC csapatára.

A zord időjárási körülmények ellenére úgy tűnt a TSC-nek sikerül megszereznie a győzelmet, különösen, miután Saša Jovanović révén a 64. percben megszerezte a vezetést.

A gólt megelőzően nem sokkal egy tizenegyes gyanús esetet nem fújt be a játékvezető a topolyai együttes javára. Pontosabban Jovan Šegrt ezt megtette, azonban a VAR szobából érkező jelzést követően visszavonta döntését.

A Novi Pazar-i együttes mindezek ellenére nem hagyott alább és a 80. percben egy szép akciót követően Bojica Nikčević révén sikerült egyenlíteniük. Ezt követően a TSC előtt volt a vezetés megszerzésének lehetősége, azonban Stojković szabadrúgását Kljajić kapus szépen védte.

A hazaiak győzelmet jelentő találatát a topolyai csapatból szerződtetett Stanojlović szerezte meg a 89. percben.

Nyitókép: MN Press