2021. március 7., vasárnap

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

JÉGKORONG
20.00, Sportklub 3: Columbus–Tampa Bay (NHL).

KÉZILABDA
Férfi vb, középdöntő: Lengyelország–Magyarország (18.00, M4 Sport), Németország–Brazília/Japán–Dánia (20.30, M4 Sport).
Női BL: Győr–Brest (13.45, Sport 1), Budućnost–Odense (18.00, Arena Sport 5).
Női El: Dunărea Brăila–Siófok (13.45, Sport 1), Vác–Herning (15.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Partizan–FMP (19.00, Arena Sport 1), Borac–Budućnost (19.00, Arena Sport 4).
23.00, Sport 1: Utah–Golden State (NBA).

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00, M4 Sport, Arena Sport 5: Európa-bajnokság, Gdańsk.

TÉLI SPORTOK
9.00, Eurosport 2: szánkó, világkupa, Innsbruck.
9.50, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Crans Montana.
10.20 és 12.50, Eurosport 2: sífutás, világkupa, Lahti.
11.20 és 15.10, Eurosport 2: északi összetett, világkupa, Lahti.
11.30, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel.
13.00 és 14.55, Eurosport 1: sílövészet, világkupa, női tömegrajtos és férfi váltó, Antholz.
16.20, Eurosport 1: síugrás, világkupa, Lahti.

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
21.05, Sportklub 2: Green Bay–Tampa Bay (NFL).

JÉGKORONG
18.30, Sportklub 3: Chicago–Detroit (NHL).

KÉZILABDA
Férfi vb, középdöntő: Fehéroroszország–Észak-Macedónia (15.30, Arena Sport 3), Szlovénia–Egyiptom (18.00, M4 Sport, Arena Sport 5), Oroszország–Svédország (20.30, Arena Sport 2), Portugália–Franciaország (20.30, M4 Sport, Arena Sport 5).
Női BL: Borussia–Podravka (13.45, Sport 1, Arena Sport 3), Metz–FTC (15.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Mega–Cibona (12.00, Arena Sport 3), Split–Olimpija (15.00, Arena Sport 2), Krka–Zadar (17.00, Arena Sport 2), Mornar–Crvena zvezda (19.00, Arena Sport 1).
19.00, Sport 1, Arena Sport 4: Indiana–Toronto (NBA).

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.45, M4 Sport: Európa-bajnokság, Gdańsk.

TÉLI SPORTOK
8.20 és 13.30, Eurosport 1: északi összetett, világkupa, Lahti.
9.20 és 10.25, Eurosport 2: sífutás, világkupa, Lahti.
10.10, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel.
11.50, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana.
12.35, Eurosport 2 és 14.55, Eurosport 1: sílövészet, világkupa, női váltó és férfi 15 km tömegrajtos, Antholz.
15.50, Eurosport 1: síugrás, világkupa, Lahti.

VÍZILABDA
15.45, M4 Sport: női olimpiai kvalifikációs torna.
19.45, M4 Sport+: BVSC–Szolnok (magyar bajnokság).