BIRKÓZÁS

Bajnok a Potisje…

L. E.

2014. március 24., 08:52 >> 2014. március 24., 09:52

Kommentek száma 0  Megjelent nyomtatásban

Szombaton a Magyarkanizsai Gyógyfürdő sportcsarnokában rendezték meg Vajdaság bajnokságát a fiatalabb pionírok korosztályában, amelyen 10 súlycsoportban 16 klub 72 birkózója lépett szőnyegre. A bajnoki címet a magyarkanizsai Potisje csapata szerezte meg, második helyen a zombori Soko csapata végzett, harmadik lett a Zenta csapata.

Eredmények, 30 kg: 1. Berec Dávid (Potisje), 2. Göblös István (Zenta), 3. Stevan Lazar (Soko), Nikola Katanić (Radnički, Zombor). 33 kg: 1. Molnár Ferenc (Potisje), 2. Dragutin Kalaković (Bácska), 3. Dejan Fratić (Soko), Stefan Orlić (Novi Sad), 36 kg: 1. Branislav Lovrić (Soko), 2. Slavko Pavkov (Soko), 3. Fekete Endre (Zenta), Nikola Vrekić (Partizan, Mohol). 39 kg: 1. Vrábel Áron (Potisje), 2. Ágoston Dávid (Zenta), 3. Davor Živković (Partizan, Mohol), Branko Đakov (Partizan, Mohol). 42 kg: 1. Marko Terać (Soko), 2. Antun Prčić (Spartacus), 3. Pekla Ákos (Potisje), Pekla Tamás (Potisje). 46 kg: 1. Fekete Attila (Zenta), 2. Stevan Berklović (Fruškogorac), 3. Szőke Kevin (Spartacus), Milan Lovrić (Soko). 50 kg: 1. Branislav Ludoški (Proleter), 2. Ivan Ola (Omladinac), 3. Mosó Bálint (Potisje), Zoran Božić (Novi Sad). 55 kg: 1. Matej Stanić (Novi Sad), 2. Mario Vuković (Zenta), 3. Lazar Kalaba (Fruškogorac), Dejan Šutuš (Spartacus). 60 kg: 1. Sarnyai Ákos (Potisje), 2. David Markov (Radnički, Zombor), 3. Csupák Albert (Spartacus), Aleks Sedić (Spartacus). 70 kg: 1. Kukli Kristóf (Potisje), 2. Vojin Ivković (Novi Sad), 3. Nemanja Vučetić (Novi Sad), Sergej Markov (Fruškogorac).

A csapatverseny sorrendje: 1. Potisje 45, 2. Soko 29, 3. Zenta 28, 4. Spartacus 24, 5. Novi Sad 22 pont stb.

és a Zenta

Szintén szombaton a fürdő sportcsarnokában rendezték meg Vajdaság bajnokságát a serdülők korosztályában, melyen 10 súlycsoportban 15 klub 57 birkózója vett részt. A bajnoki címet a Zenta szerezte meg, a második hely a magyarkanizsai Potisje csapatáé lett, a harmadik helyen a zombori Soko végzett.

Eredmények, 42 kg: 1. Srđan Kovač (Soko), 2. Jovica Jovanov (Omladinac), 3. Gyetvai Márton (Zenta), Aleksandar Lazar (Soko). 46 kg: 1. Bogdan Beljanski (Soko). 50 kg: 1. Dejan Petrović (Potisje), 2. Đoko Gan (Potisje), 3. Orcsik Kálmán (Zenta), Bojan Šupica (Partizan, Tamáslaka). 54 kg: 1. Stefan Pajić (Zenta), 2. Nikola Kovač (Soko), 3. Nagy Dániel (Zenta), Samir Beriša (Spartacus). 58 kg: 1. Hagymás Szabolcs (Hercules), 2. Peter Pavluković (Aleksandrovo), 3. Polgár Ákos (Zenta), Slobodan Saulić (Spartacus). 63 kg: 1. Fekete Erik (Zenta), 2. Aleksandar Bogatić (Sremac), 3. Zörgő Iván (Zenta), Branislav Čeravicki (Novi Sad). 69 kg: 1. Vrábel Ákos (Potisje), 2. Danilo Pabi (Novi Sad), 3. Vágó Ádám (Potisje), Srđan Stanišić (Omladinac). 76 kg: 1. Almási Bence (Zenta), 2. Branislav Ubavić (Omladinac), 3. Veljko Stojanov (Spartacus), Luka Buljovčić (Spartacus). 85 kg: 1. Jovan Kalaba (Proleter), 2. Bojan Pjević (Novi Sad), 3. Vladan Živković (Partizan, Mohol). 100 kg: 1. Bicskei Dávid (Hercules), 2. Aleksa F. Kočiš (Proleter), 3. Kovács Krisztián (Hercules).

A csapatverseny sorrendje: 1. Zenta 37, 2. Potisje 29, 3. Soko 23, 4. Hercules 17, 5. Novi Sad és Omladinac 14-14 pont stb.


!A cikkhez nem tartozik képgaléria.


Mielőtt hozzászólna a cikkhez, kérjük olvassa el a moderálási alapelvet!

! Hozzászóláshoz be kell jelentkeznie:
Facebook belépés
Listázás:

  • HETI ROVATOK
  • Kerekeken
  • Napsugár
  • Nyugdíjasok oldala
  • Vonalkód
  • MELLÉKLETEK
  • Sportvilág
  • Üveggolyó
  • Magvető
  • Képes Ifjúság
  • Tarka Világ
  • Kilátó
  • Hétvége