A Jövő Fiataljai – Magyar Ifjúsági Egyesület szakmai/tanulmányi kirándulást szervez Budapestre 2009. február 23-tól 25-ig, hétfőtől szerdáig. A meglátogatandó intézmények között szerepel a Magyar Köztársaság Alkotmánybírósága, Legfelsőbb Bíróság, Legfőbb Ügyészség, Magyar Nemzeti Bank, Országgyűlés, Sándor-palota. Minden intézmény látogatása előtt szakmai jellegű ismertetőre kerül sor, az intézményekben pedig szakvezetést biztosítanak.
A programon való részvétel INGYENES, lebonyolítására Vajdaság Autonóm Tartomány Közigazgatási, Jogalkotási és Nemzeti Kisebbségi Titkársága, valamint Oktatási és Művelődési Titkársága támogatásával kerül sor. A részvételi lehetőség elsősorban az Újvidéki Egyetem Jogi Karának jogász szakos hallgatói számára biztosított, rajtuk kívül a jogi tanulmányok iránt érdeklődő vajdasági középiskolások is részt vehetnek. Jelentkezni a www.jovofiataljai.org.rs honlapon elérhető jelentkezési lap kitöltésével és a jovofiataljai@citromail.hu e-mail címre való beküldésével lehet. A részletes pályázati felhívás és minden egyéb információ is megtalálható az említett honlapon. A részvétel feltétele: érvényes schengeni vízum (és egészségügyi biztosítás) vagy schengeni állam útlevele! A jelentkezési lapok beküldésének határideje február 2.!



