Az újvidéki Távfűtő Művek értesíti a polgárokat, hogy dolgozóik tegnap megkezdték a melegvíz-fogyasztást mérő órák leolvasását. A közvállalat felkéri az előfizetőket – elsősorban azokat, akik magánházban élnek – hogy engedjék be otthonukba munkásukat, és tegyék lehetővé számára a hozzáférést a mérőberendezéshez.



