Szinte már megszoktuk, hogy ilyentájt hozzánk látogatnak a hattyúk az északi országokból, noha az idén itt sincs valami enyhe időjárás, de a vendégek így is jól érzik magukat. A Duna-parton, de főleg a befagyott Kis-Duna környékén tanyáznak és várják a tavasz közeledtét, hogy visszavonulhassanak északra. Elfogadják a környékbeliek szó szerinti kenyéradományát is, amit jobb híján, jóízűen elcsipegetnek...



