Az újvidéki Petőfi Sándor MME 2009. február 21-én 20 órai kezdettel, farsangi bált rendez – vacsorával. A jó hangulatot a 3+2 együttes biztosítja! Jegyek hétköznaponként 18-tól 22 óráig
igényelhetők az egyesületben. Érdeklődni a 47-40-697-es telefonszámon lehet.