A Városi Könyvtár telepi fiókja, a majd három hónapos kényszerszünet után január 12-én, hétfőn kitárja kapuit olvasói előtt. A fiók a továbbiakban is hétfőn, szerdán és pénteken délután, kedden és csütörtökön pedig délelőtt tart nyitva. A tatarozási munkálatok befejeződtek, a könyvtárra új ablakok kerültek.



