A VÁROS ELSŐ MAGYAR LAPJA
Ma délelőtt 10 órai kezdettel a Forum-ház első emeleti kistermében sorrendben tizenharmadszor ül össze a Magyar SzóPont és a Nyelvművelők közös asztaltársasága, ezúttal azzal a céllal, hogy emlékezzenek a város nevét viselő első magyar nyelvű politikai lapra, az Újvidékre. Bevezető ismertetőt Tóth Báthory Erzsébet, sajtótörténet kutató mond.



