2024. május 20., hétfő

Magabiztosan nyert a Javor ellen idegenben a TSC

Az ivanjicai Javor-Matis vendégeként meggyőző fölénnyel nyert a TSC csapata. A Szerb Szuperliga negyedik fordulójában 3:0 arányban győztek, megszerezve sorozatban harmadik győzelmüket a bajnokságban. Ezzel továbbra is az éllovas Crvena zvezda mögött a második helyen állnak a tabellán.

A topolyai csapat már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. A 20. percben Stanić értékesítette a jogosan megítélt büntetőt, a 37. percben a büntetőt kiharcoló Saša Jovanović lőtte a második gólt. A játékrész hajrájában Dolmagić kezezése miatt ismét tizenegyest lőhetett a TSC, amit Pantović értékesített.

A TSC négy forduló alatt 10 pontot gyűjtött, a második helyen várja az ötödik fordulót. Ellenfele az IMT csapata lesz, mely újoncként a harmadik helyen áll a Szuperligában.