A rendőrség pénteken előállított egy embert a Pásztor Istvánt, a Vajdasági Magyar Szövetség elnökét ért inzultussal kapcsolatban.
Kékfény
Miután a Szervezett Bűnözéssel Foglalkozó Ügyészség kihallgatta azt a hat személyt, akik a gyanú szerint visszaéltek hivatali helyzetükkel és 70 millió dinárral megkárosították a Nyugdíj- és Rokkantbiztosítási Alapot (PIO), az ügyészség döntést hozott az ellenük folytatandó vizsgálat lebonyolításáról. Miljko Radisavljević ügyész elmondta, hogy egy gyanúsított még szökésben van.
Egy hónap alatt másodízben szökött meg egy szürke farkas a belgrádi állatkert ketrecéből. Az elszabadult vadállatot az állatkert alkalmazottjai negyed órás hajsza után kapták el.
Szerdán a Požarevac melletti Kasidolban, ahol a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) geofizikai vizsgálatokat végez, egy robbanásban hat munkás megsérült. Ketten súlyosan, ám ők sincsenek életveszélyes állapotban.
Pásztor István (Fotó: Ótos András) Gaudi-Nagy Tamás szerdán az M1 Ma Reggel műsorában is folytatta Pásztor István becsmérlését, újból hazaárulónak nevezve őt, kijelentette, megérdemelte, hogy leköp...
A rendőrség szerdán hat személyt állított elő annak gyanújával, hogy visszaéltek hivatali helyzetükkel és 70 millió dinárral megkárosították a Nyugdíj- és Rokkantbiztosítási Alapot (PIO), írja a B92.

