Az észak-macedón belügyminisztérium közlése szerint őrizetbe vettek egy szerb állampolgárt, miután a Szkopje–Gevgelija autópályán 221 kilométeres óránkénti sebességgel közlekedett.
A 60 éves M. S. szerb rendszámú BMW-jével Miletkovo közelében haladt 221 kilométeres óránkénti sebességgel azon az útszakaszon, ahol a megengedett legnagyobb sebesség 120 kilométer óránként volt, vagyis 101 kilométer óránként lépte túl a sebességhatárt.
A rendőrség megállította a járművet, lefoglalta az autót, a sofőrt pedig őrizetbe vette és a rendőrkapitányságra szállította.
Nyitókép: Pixabay



