2024. április 23., kedd
MAGYARCSERNYE

Öregfiúk az öreg klubért

A magyarcsernyei Roham Labdarúgóklub fennállásának 100. évfordulója alkalmából még július 22-én díszülést, előtte pedig az U17-es korosztály számára egy ötnapos tábort szerveztek, melyen testvértelepüléseinek, a magyarországi Bakonycsernye Bányász SE és az erdélyi Dózsa György község Rákosi Lajos Gimnáziumának U17-es csapatai is részt vettek. Szombaton rendezvénysorozatuk a következő állomásához érkezett, amelynek keretében a rohamisták öregfiúi egy barátságos mérkőzést játszottak le a Bakonycsernye Bányász SE öregfiúcsapatával. A meccset egész pályán, kétszer harminc perces félidőkkel, 4-4-2-es felállásban játszották. A derbi eseménydús volt, rengeteg kihagyott és néhány értékesített gólhelyzettel mindkét oldalon. A végeredmény 2:1 lett a magyarcsernyei Roham Labdarúgóklub javára. A hazaiak mindkét gólját Vastag Attila rúgta, amihez egyszer Szabó Róbert, másodszor pedig Hódi Ervin asszisztált. A bakonycsernyeiek szépítő találatát Hanzli Ferenc értékesítette Kovács Krisztián gólpasszából.

Csoportkép a mérkőzés résztvevőiről (Vidács Hajnalka felvétele)