A szervezők kifejtették: buszokat nem szoktak indítani a diákbálra, hiszen az elsődleges célközönséget az újvidéki és környékbeli (temerini, budiszavai, szenttamási, óbecsei) ifjúság képezi, mégis szép számban voltak jelen Szabadkáról, Magyarkanizsáról, Nagybecskerekről, Tóbáról és más településekről is.
Ezen a diákbálon egyben hárman 18. szülinapjukat is ünnepelték, őket az egyesület virággal köszöntötte, a bálozóknak pedig a szokásos sós falatok mellett egy-egy szelet torta is jutott. Valamivel éjfél után bemutatkoztak a szervezők és a Jövő Fiataljai vezetősége, akiket nagy tapssal és „diákbál, diákbál” kiáltásokkal fogadtak. Klenanc Miklós elnök elmondta: köszönik, hogy ilyen sokan a hagyományos diákbált választották a számos hasonló jellegű, és néhány kifejezetten a diákbál mintáját másoló rendezvény ellenére is. Egyben felhívta a jelenlevők figyelmét arra, hogy az egyesülettel és programjaikkal kapcsolatos minden aktuális információ fellelhető a www.jovofiataljai.org.rs honlapon.



