Az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület elnöksége 2009. március 6-ára, péntekre kihirdeti évi közgyűlését, amelyet 17.30-kor tartanak meg a művelődési ház nagytermében. Az évi közgyűlés napirendi pontjairól a tagság az egyesület hirdetőtáblájáról értesülhet, valamint a 2008. április 15-én megtartott közgyűlés jegyzőkönyvét elolvashatják az egyesület irodájában.
Jelöltként az szerepelhet, illetve szavazójoggal az rendelkezik, aki a 2008-as vagy 2009-es évi tagsági díjat befizette. Ezért kérjük, hogy a közgyűlésre hozza magával a tagsági könyvét!
Mindannyiunk érdeke, hogy minél nagyobb számban legyünk jelen! Ezért számítunk az Ön részvételére is!
Tisztelettel, a Petőfi Sándor MME elnöksége



