Márciustól megdrágul az SBB kábeltévészolgáltató díjszabása, a számlák 30 dinárral lesznek nagyobbak, az eddigi 715 dinár helyett 745-öt kell majd fizetni. A másik szolgáltató, a KDS egyelőre nem tervez drágítást, ők két hónappal ezelőtt drágítottak, most havonta 795 dinárt kérnek. Az SBB a dinár árfolyamának csökkenésével, valamint szolgáltatásaik minőségének javításával indokolja az áremelést.



