A Jövő Fiataljai – Magyar Ifjúsági Egyesület szervezésében ma, pénteken az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület nagytermében megtartják az immár hagyományos, XV. Diákbált. A buli 21 órakor kezdődik, kapuzárás hajnali 4 órakor, a temerini The End zenekar szórakoztat.