A Városi Könyvtár telepi fiókja a héten, tegnap már másodszor szervezett műhelymunkát. A résztvevők ez alkalommal a József Attila Általános Iskola Baksa Beáta tanítónő harmadikosai voltak.
Ők is a hétvégén sorra kerülő Bálint-napi rendezvényre készülnek. Különböző rajzokat, mértani alakzatokat, figura-utánzatokat, a természettől ellesett formákat készítettek. Ezek szolgálnak majd díszítő elemekként a felnőttek készítette süteményekre. A munkában Illés Marina cukrász (jobbról) segített és adott tanácsokat a diákoknak.



